Menu

Gdy olej kokosowy nie wystarcza – uniwersalna moc oleju jojoba od Nanoil

Nie umniejszamy roli olejku kokosowego w pielęgnacji włosów i skóry, jednak często kokosowa pielęgnacja to za mało. Zwłaszcza włosy delikatne i cienkie oraz zniszczone mogą zbuntować się od małych cząstek kwasów, tak specyficznych w olejku kokosowym. Jeśli napuszone włosy to coś, co przydarzy Ci się po zastosowaniu tego pachnącego oleju – oznacza to, że mają one średnią lub wysoką porowatość. Co wtedy? Olejek kokosowy stosuj na ciało, a do pielęgnacji włosów wybierz inny, również o światowej sławie. Olejek jojoba od Nanoil to strzał w 10, jeśli chodzi o pielęgnację włosów.

Olejek kokosowy – uważajcie, włosy!

Specyficzny olej kokosowy to geniusz w pielęgnacji włosów, jednak nie wszystkich. Ciężkie i grube włosy i o niskiej porowatości to jego domena. W skali światowej to jednak znikomy procent, a większość z nas ma tzw. “normalne” włosy, z tendencją w stronę przesuszających się, zniszczonych, osłabionych. Jaki olej wybrać do takich włosów? najlepiej ten, który bezbłędnie “rozpozna” ich rodzaj i zapewni pielęgnację na miarę potrzeb. Jest nim olejek bardzo niezwykły, bo zawierający estry wosków, a cechy płynnych olejków. Jojoba to doskonały kosmetyk do włosów, który zwalcza większość ich powszechnych, oraz bardziej uciążliwych problemów.

Olej jojoba – na jakie włosy?

Olej jojoba to ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów. Jego działanie jest bardzo szerokie, dlatego możesz go używać bez obaw, że nie zadziała na włosy, ponieważ bezbłędnie dostosowuje się do ich rodzaju. Jego dziedziną są włosy:olej_jojoba_nanoil

  • suche i szorstkie
  • matowe i bez witalności
  • wypadające, osłabione
  • tłuste w nadmiarze
  • tłuste u nasady i o suchych końcach
  • farbowane
  • bez sprężystości
  • zniszczone
  • zmęczone zabiegami fryzjerskimi

Najlepszy olejek jojoba – Nanoil

Olej jojoba, czyli “pustynne złoto” wiecznie zielonego krzewu Simmondsia Chinensis. Jest wyjątkowy, bardzo odporny na jełczenie i długo wytrzyma w stanie nienagannej świeżości. Jego właściwości są wyjątkowe tak, jak sam olej, ale aby móc ujrzeć ich spektrum, warto wybrać olejek jojoba o najlepszej jakości. Liderem jest Nanoil – czysty, organiczny, nierafinowany i tłoczony na zimno, zachowuje wszystkie cenne składniki (witaminy, minerały i skwalan). Z nim uda Ci się uzyskać wszystko, na co liczysz w pielęgnacji olejkiem z cennego krzewu jojoba.

Olejek Jojoba Nanoil – efekty

Co Cię czeka po zastosowaniu oleju jojoba? Jeśli olejek kokosowy napuszył Ci włosy i sceptycznie podchodzisz do olejowania, pomyśl, że jojoba przyniesie efekty odwrotne.
Lśniące i mocne, pełne sprężystości włosy, gładkie, które bez wysiłku dają się rozczesać. Koniec splątanych i niesfornych włosów, koniec z nadmiarem sebum lub suchymi końcami. Już po pierwszym zastosowaniu olejku czuć zmianę w ich kondycji i widać, że stały się ładniejsze: będziesz miała ochotę non stop przeczesywać je palcami. Z czasem, po regularnym olejowaniu włosów staną się mocne, zdrowe, przestają wypadać i nie będą już tak osłabione.

Olejek jojoba Nanoil – to jeszcze nie wszystko

Olejek Jojoba Nanoil to kosmetyk do całego ciała, twarzy, paznokci. Nie skupiaj się wyłącznie na pielęgnacji włosów. Ten olejek jojoba zbiera doskonałe opinie również jako olej do masażu, balsam do suchej skóry, serum do cery tłustej, mieszanej, trądzikowej i suchej, krem pod oczy na zmarszczki – mnóstwo osób ocenia produkt Nanoil jako olej jojoba o najlepszej jakości i doskonałym działaniu. To jeden z najpopularniejszych olejków do ciała i włosów, certyfikowanych znakiem Ecocert.

Więcej informacji o działaniu i stosowaniu oleju jojoba znajdziesz na stronie  https://nanoil.pl/olej-jojoba

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *